Kanał Norpolhaus

Nawigacja

O Firmie


Norpolhaus Sp. z o.o. to polsko-norweska firma działająca  w branży budowlanej od września 2005 roku. Głównym profilem działalności jest budowa domów  jednorodzinnych w oparciu o technologię prefabrykowanych konstrukcji szkieletowych oraz produkcja i montaż wiązarów dachowych. 


 
W naszej działalności staramy się nieustannie  wprowadzać nowoczesne rozwiązania i technologie wykorzystywane w procesach produkcji i na budowach Europy Zachodniej i Skandynawii .

Bogate doświadczenia w produkcji oraz budowie domów w Norwegii gwarantują naszym Klientom najwyższą jakość oferowanych  produktów .
 
Wysoka jakość wykonywanych usług oraz korzystanie wyłącznie ze  sprawdzonych  materiałów, a także kompleksowa obsługa, gwarantują nam pełne uznanie wśród klientów.

 
Firma GTC BYGG AS jako nasz partner na rynku norweskim.

Norweska firma GTC BYGG AS rozpoczęła działalność w 2004 roku. Działa głównie na terenie regionu Stavanger i okolic.

Firma GTC BYGG AS jest firmą partnerską dla firmy Norpolhaus na rynku norweskim.

GTC BYGG AS koordynuje kompleksowo dla firmy Norpolhaus przebieg procesu inwestycji budowlanych dla klientów indywidualnych na rynku norweskim w zakresie budowy domów jedno- i wielorodzinnych a także rozbudów i dobudów innych typów obiektów budowlanych. Całość w oparciu o materiały i usługi budowlane importowane z Polski z naszej firmy Norpolhaus
 
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.