Kanał Norpolhaus

Nawigacja

O Firmie


Norpolhaus Sp. z o.o. to polsko-norweska firma działająca  w branży budowlanej od września 2005 roku. Głównym profilem działalności jest budowa domów  jednorodzinnych w oparciu o technologię prefabrykowanych konstrukcji szkieletowych oraz produkcja i montaż wiązarów dachowych. 


 
W naszej działalności staramy się nieustannie  wprowadzać nowoczesne rozwiązania i technologie wykorzystywane w procesach produkcji i na budowach Europy Zachodniej i Skandynawii .

Bogate doświadczenia w produkcji oraz budowie domów w Norwegii gwarantują naszym Klientom najwyższą jakość oferowanych  produktów .
 
Wysoka jakość wykonywanych usług oraz korzystanie wyłącznie ze  sprawdzonych  materiałów, a także kompleksowa obsługa, gwarantują nam pełne uznanie wśród klientów.

 
Firma GTC BYGG AS jako nasz partner na rynku norweskim.

Norweska firma GTC BYGG AS rozpoczęła działalność w 2004 roku. Działa głównie na terenie regionu Stavanger i okolic.

Firma GTC BYGG AS jest firmą partnerską dla firmy Norpolhaus na rynku norweskim.

GTC BYGG AS koordynuje kompleksowo dla firmy Norpolhaus przebieg procesu inwestycji budowlanych dla klientów indywidualnych na rynku norweskim w zakresie budowy domów jedno- i wielorodzinnych a także rozbudów i dobudów innych typów obiektów budowlanych. Całość w oparciu o materiały i usługi budowlane importowane z Polski z naszej firmy Norpolhaus
 
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.Firma Norpolhaus Sp.zo.o. posiada kontrolę jakości wytwarzanych elementów: od przyjęcia towaru, poprzez produkcję elementów domu według określonych wzorów elementów aż do prawidłowego transporty elementów na plac budowy i montażu.

Kontrola jakości wynikaj z certyfikacji:

1.

niemiecką deklaracją zgodności Ü;

wymaganą przepisami niemieckiego prawa budowlanego dla wprowadzenia produktu na dany rynek. Dlatego możemy stosować w tym zakresie oznaczenie znaczkiem Ü na naszych domach

wydanym przez niemieckie stowarzyszenie producentów domów prefabrykowanych: BMF w Bad Honnef/Niemcy gdzie także jesteśmy członkiem.2.

prywatnoprawny system jakości: certyfikowany procedurą ze znaczkiem RAL: również wydany przez BMF

Wymagania  w tym zakresie wyższe/lepsze niż wymagane według Ü; lepsza kontrola i staranniejszy dobór stosowanych pakiety stosowanych ; np. w zakresie poziomu zawartego w nich aldehydu i spełnianej klasy palności, lepszy dobór materiałów i technik montażu w zakresie jakości szczelności budynku na wilgoć i wiatr, lepsza jakość/ilości i lepsze U w zakresie izolacji termicznej w stosowanych elementach ścian zewnętrznej, stolarki okiennej, dachu.Zakres certyfikacji

Guetezeichen RAL: 421 Holzrohelementherstellung


WYKAZ FIRM POSIADAJĄCYCH CERTYFIKAT "RAL"